Εργάτες γενικών καθηκόντων για το τμήμα αποθήκες - συσκευασίας

Viomal S.A., κορυφαίος παραγωγός ρολών αλουμινίου & συστημάτων σίτας & σκίασης, θυγατρική της ELVALHALCOR S.A.(Τομέας Αλουμινίου), προκειμένου να ανταποκριθεί στις ανάγκες των πελατών και στις τάσεις των αγορών ενδιαφέρεται να προσλάβει στις εγκαταστάσεις της, στην περιοχή της Νέας Αρτάκης Χαλκίδας:

ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την αποτελεσματική αποθήκευση και μεταφορά/τροφοδοσία πρώτων υλών, υλικών συσκευασίας και ετοίμου προϊόντος, μέσα στο χώρο παραγωγής και την αποθήκη.
  • Υπεύθυνος για την ομαλή διαδικασία εκτύπωσης ετικετών τελικού προϊόντος.
  • Φόρτωση/παραλαβή φορτηγών για αποστολή/αποθήκευση ετοίμων τελικών προϊόντων.
  • Εκτέλεση διάφορων άλλων καθηκόντων που σχετίζονται με την παραγωγική διαδικασία.

Προσόντα:

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Έμφαση σε ασφάλεια και ποιότητα.
  • Υπευθυνότητα, Συνέπεια.
  • Ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα αρμονικής συνεργασίας για την επίτευξη των αποτελεσμάτων του εργοστασίου.
  • Ομαδικό Πνεύμα, Επικοινωνιακός χαρακτήρας.

Παροχές:

  • Μισθός ανάλογος προσόντων  και εμπειρίας.
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική Ασφάλιση Υγείας.
  • Ευρύ φάσμα παροχών.
  • Διαρκής επαγγελματική κατάρτιση & ευκαιρίες εξέλιξης.

Τα βιογραφικά σημειώματα με πλήρη στοιχεία και αναφέροντας τον τίτλο της θέσης, θα πρέπει να σταλούν στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@viomal.com

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑΚΛΕΙΣΙΜΟ ΦΟΡΜΑΣ